Video SHOKUESE/ I vdekuri “kthehet në jetë” dhe fillon të ecë brenda morgut, ministria e Shëndetësisë reagon për videon që i çmendi të gjithë

author
0 minutes, 40 seconds Read

Në rrjetet sociale në Rusi prej disa ditësh janë shfaqur pamjet e kamerave të sigurisë brenda një morgu, ku shihet se si trupi i një burri të mbuluar me çarçaf “rikthehet në jetë”, ngrihet në këmbë dhe fillon të ecë.

1 lugë para gjumit dhe do të humbni 15 kg në 17 ditë
SLIM FIT
Deri më tani thuhej se videoja është realizuar në Tver, qytet ky në pjesën perëndimore të Rusisë dhe fillimisht ishte publikuar në mënyrë anonime në Telegram. Punonjësit e morgut nuk kanë komentuar asgjë lidhur me këtë çështje, ndërsa ka pasur zëra që thonë se kjo është një shaka dhe një “skenar Pas këtyre zërave ka ardhur dhe reagimi nga ministria e shëndetësisë në Rusi.

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts