Sot veç operacione, kështu dukeshin Motrat Mustafa shumë vite më parë

author
0 minutes, 22 seconds Read

Bilbilat e Mushtishtit Sahidja dhe Safete Mustafa janë mjaftë aktive në skenën e muzikës.
Këngët e krijuara nga ato shumë herë shndërrohen në hite.

Andaj në këngën ‘Me fal bija ime’ e krijuar para 11 viteve ato dukeshin shumë ndryshe nga tash, dallohet qartë edhe stili i veshjes.
Baladat e motrave Mustafa kanë prek zemrat e audiencës së gjerë shqiptare.
Më poshtë mund t’i shihni disa foto./kosovarja


Similar Posts