“Natën shikoj hije, nuk merrja frymë”, Erjola e BBVA ‘shpërthen’ në lot pasi thotë se është pushtuar nga magjia e zezë

author
0 minutes, 33 seconds Read

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3, gjërat kanë marrë një kthesë të papritur kur banorja Erjola Doçi shpërtheu në lot, duke zbuluar një ndjenjë të thellë ankthi që e ka përcjellë prej disa kohësh.

Me një rrëfim të ndjerë dhe të sinqertë, Erjola ka tronditur banorët dhe shikuesit me deklaratën se mendon se mund të jetë nën ndikimin e magjisë së zezë.

Ndërsa lotët e saj rrjedhin pa ndërprerje, banorja tjetër e shtëpisë, Ilnisa Agolli, ka zgjedhur të ndërhyjë me kryerjen e një rituali fetar.

Similar Posts