Lajme

Selmanaj: Veriu s’është i rëndësishëm, neve na duhen vizat…(VIDEO)

Zevendes-kryeministri i Kosoves, Driton Selmanaj ne nje interviste te dhene per mediat kosovare ka bere nje deklarate qe ka marre shume kritika.
Ai ka folur per Veriun e Kosoves dhe vizat..
KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON

“Veriu nuk ka rendesi te madhe. S’duhet te merremi fort me ate pjese. Ne duhet te perkushtohemi qe t’i liberalizojm vizat. Albin Kurti qeshtu mendojke me na qu…” –

KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON