Lajme

Haradinaj: “Unë bëhem president ose dal prej qeveris.” (VIDEO)

Kryetari i AAK-se, Ramush Haradinaj i ka dhene ultimatum Qeveris Hoti. Haradinaj ka kerkuar qe ai te jete president i Kosoves pas largimit te Hashim Thaçit ose perndryshe ai largohet nga Qeveria Hoti.
KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON

Haradinaj tha:

“I jap ultimatum Avdullah Hotit, ose une behem president ose perndryshe largohem nga Qeveria dhe vendi shkon ne zgjedhje te reja.” KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON