Ballina

Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër

Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun.

Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është bërë një perzonazh mjaft i lakuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.Gena dhe Korabi janë prej vitesh të martuar dhe prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.