Ekskluzive

Tomë Gashi e shokon me kete qe i tha Milaim Zekës! VIDEO

Avokati Tomë Gashi ka thënë se nuk do të preferonte një debat televiziv me Milaim Zekën, pasi sipas tij ai e sjellë situatën që ta rrahësh.
Por, nëse do të përballjen me të Gashi tha se do ta rrahte e shkoqte sikurse Frashër Krasniqi.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

“Nuk dal në debat me Milaim Zekën sepse ai ta bjen punën për me rrehë live para kamerave. Unë e rrehi ata e shkoqi, sa here du. Une ata e rrehi në studio sepse po ha mut.

E rrehi qysh e kanë rrehë në Klan”, Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi