Ekskluzive

Degradon debati mes Tomë Gashit dhe Milaim Zekës, përdoren fjalë banale, drogë… VIDEO

Ka degraduar sot debati mes avokatit të njohur, Tomë Gashi dhe ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, Mialim Zeka.
Zeka në një lidhje direkte ka dashur ta sqaron akuzat e bëra nga Tomë Gashi se Zeka ka thënë se “UÇK’ja ka kryer krime”.
Derisa Zeka ishte duke folur, Gashi ka ndërhyrë dhe ka ardhur reagimi i analistit.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

“Tomë kur të foli unë mos ha m*t”.

Kjo ka nxitur reagimin e avokatit Gashi, i cili duke fyer ka lëshuar studion dhe është larguar nga debati me Zekën.Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi