Ballina

E “zbulon” deputeti Bajqinovci: Ja kur arrihet koalicioni LDK-PDK

Sipas tij, menjëherë pas zgjedhjeve në komunën e Podujevës do të bëhet ky koalicion.
“Koalicioni në nivelin qendror mes LDK-së dhe PDK-së do të kristalizohet menjëherë pas zgjedhjeve në komunën e Podujevës”, ka shkruar Bajqinovci në Facebook

Në anën tjetër, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa nuk e ka mohuar një koalicion me PDK-në, përkundrazi ka bërë thirrje që ata të bashkohen.