Show Biz

Jetoj në Zvicërr, dua të rahatoj ndonjë djal nga Kosova t’ia bëj letrat ky eshte numri im +41666…..

Jam që 15 vite këtu dhe një ditë mendova që të fejohem sepse edhe mua më erdhi dita që të jetoj jetën me një djalë. Dua ta gjej një djalë nga Kosova dhe t’i ndihmojë që të dal nga kriza sepse aty në Kosovë nuk ka asgjë. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi […]

Show Biz

A e dinit se gruaja e cilit deputet shumë të njohur është

Në shikim të parë do të mendonit se mund të jetë vajzë e re, por në fakt është bashkëshortja kaq e re dhe kaq bukuroshe e ish-deputetit Shaip Muja. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Gruaja e tij, Anita, ka postuar disa fotografi në rrjetin social “Facebook”, e cila duket për mrekulli.Ndryshe, Shaipi […]

Show Biz

Labinot Tahiri: Nëse nuk na i lejojnë dasmat, unë do të dal mes sheshit dhe do të…(VIDEO)

Këngëtari dhe ish-deputeti kosovar, Labinot Tahiri i ka dërguar një paralajmërim në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Qeverisë së Kosovës sa i përket lejmit të dasmave. Ai ka treguar se çka do të bëj nëse nuk i lejojnë. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Nëse nuk na i lejojnë dasmat, unë do […]

Show Biz

Ngjarje e tmerrshme në Drenas: Nëna ia mundëson dashnorit ta dhunojë vajzën e saj 14-vjeçare VIDEO

Një 14-vjeçare në Drenas, ditë më parë dyshohet se u dhunua nga një burrë, ndërsa në dijeni ishte edhe një grua e cila nuk kishte ndërmarrë asgjë, e për këtë rast janë arrestuar të dy. Gruaja e cila ishte në dijeni, ishte nëna e të miturës, që u dhunua nga i dyshuari. Kliko reklamen dhe […]

Show Biz

Mësoi se vajza nuk ishte e VlR.GJËR, babai merr vendimin “DRASTlK” ndaj saj

Një vajzë e re e quajtur Dania Andrea tentoi “t’ia mbathte për të keryer marrëdhënie” natën me të dashurin, por bëri gabimin e madh duke ia dërguar gabimisht babait mesazhet. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Ai vendosi që të merrte një masë ndëshkuese dhe për më tepër postoi në rrjetet sociale bisedën, […]

Show Biz

Loredana vjen në Kosovë, por e gjeni dot se kush i doli ta príste në aeroport? (FOTO)

Lajme të reja dhe shumë pozitive, sidomos për fansat, vijnë nga dyshja Mozzik-Loredana që ditët e fundit kanë pùshtuar rrjetin pasi shénjat tregojnë se janë rikthýer sërish bashkë. Ditën e djeshme Loredana ka fluturuar për në Kosovë dhe ndonëse motivet e vizitës së saj nuk dihen ende, fansat alùdojnë vetëm për diçka: Kliko reklamen dhe […]

Show Biz

Flet shitësja e supermarketit të njohur: Si ma mori vir.gjë.rinë kolegu e më pas…

Unë dhe ai punojmë bashkë në një supermarket me orar të gjatë. Unë jam 19-vjeçare, ndërsa ai është në të njëzetat e tij të fundit. Ne jemi shumë të afërt. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Ne puthemi dhe bëjmë gjëra të tjera së bashku. Ne vazhdojmë të themi se duhet të ndalemi, […]

Show Biz

Ja si e duan femrat oralin (+18)

Prej shum kohësh sek si oral nuk është me një loj e nxehtë shtrati ku jo të gjith mund ta bëjnë. Me futjen në qarkullim të internetit dhe filmave pornografik shum femra sot e quajnë si pjes të përhershme të aktit seksin oral. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Ky është fakt i […]

Show Biz

Doli dy herë per kafe me një 17-vjeçare , djali mbet pa mend nga kerkesa e vajzës

Një 24-vjeçar ka vendosur që të ndajë me ndj ekë sit zhgë njim in që ka përjetuar, nga vajza që ai mendonte se ishte “e paf ajshme” dhe mjaft e veçantë.Duke preferuar që të mbetet anonim, ai ka treguar se si vajza me të cilën doli vetëm dy herë në kafe, e çoi për hotel […]

Show Biz

Këngëtarja e njohur Serbe këndon për Biznismenin Shqiptarë nga Maqedonia

Shenki Maslani, 30 vjeç, banues në Maqedoni, thotë se ka shpenzuar shtatë vitet e fundit duke vënë në shtëpi, makina dhe rroba, me ko kën e famshme të meduzës, e cila është símbolí i Versaces, “Kam qenë i fiksuar pas Versace që në vitin 2009. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Fillova të […]