Show Biz

Gratë e Kosovës veç me u end dinë, kurxho tjetër nuk dinë! (Video)

Në emisionin “Diçka po zíhet” ku u sollën bukurítë e Strellcit, një e moshuar pati ca ank esa. Zymë Canaj e cila për 56 vjet radhazi del në bjeshkë tregoi se gë zon raporte të shkëlq yeshme me kojshitë tha se më mirë ka qenë në kohët e mëhershme. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON Si […]

Show Biz

Vajza e Lutes thotë se 200 euro nuk i dalin brenda një dites në Kosovë. – (VIDEO)

Lotina Haziri është vajza e kryetarit të Gilanit, Lutfi Haziri. Ajo njihet për jeten e saj kluzose që shpesh herë e tregon në rrjetet sociale. Gjatë një interviste së funfmi ajo ka treguar se 200 euro nuk i dalin në Kosovë brenda një dite. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON ‘Në Kosovë është jeta e shtrenjët […]

Show Biz

Liberta Spahiu kapet duke e pritur deputettin e njohur (VIDEO)

Liberta Spahiu mbetetet njera nga prezentueset me te bukura dhe me te suksesshme ne teIevizionet shqiptare, ku gjithmone ka treguar nivel te larte. Mirepo, se fundmi u zbuIua se ajo po kalon ne romancce me nje deputtet mjafte te njohur, pasi qe u kapen mat edhe ne nje kafe.. Per ma shume, shttypn1 rrek1amen me […]

Show Biz

A i keni parë fotot e fundit të Teuta Krasniqit , do të hamendeni nga bukuria e saj

Aktorja Teuta Krasniqi, me një karrierë të gjatë në fushën e aktrimit dhe televizionit, ka kohë që nuk po duket gjëkundi. Dikur një nga figurat absolutisht më të njohura e të përfolura, në këtë periudhë Teuta sikur po heshtë pak, shkruan “Kosovarja”. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON Se përse kjo dëshirë për tu ekspozuar, e […]

Show Biz

Big Mama e shkrin plakun 90 vjeçar

Big Mama prej 15 vitesh është një nga personazhet më të ekspozuar në ekran, ku e shohim herë duke kënduar e herë duke kryer punën e gazetares e moderatorës. Bigi, ka shumë këngë , videoklipe e pjesëmarrje në festivale të ndryshme, ku përherë është prezantuar në mënyrë sensacionale. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON Ajo, është […]

Show Biz

E tradhtoi gruan me vjehrrën e tij, arsyeja pse e bëri i habiti të gjithë

Një burrë u kap ‘mat’ nga bashkëshortja e tij, pasi po e tradhtonte me vjehrrën, pra mamanë e nuses. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në Hawai. Në momentin që gruaja e tij e kapi në shtrat me vjehrrën, 35 vjeçari u habit shumë dhe filloi të fërkonte sytë sepse nuk po besonte çfarë po shihte. […]

Show Biz

Kjo është dashuria e re në jetën e Adriana Matoshit!

Adriana Matoshi tregon se ka një dashuri të re në jetën e saj. Aktorja e njohur Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të suksesshme në vendin tonë. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON Ajo tash e sa vite është shumë aktive në jetën e saj profesionale, qenë pjesë e shumë filmave. Ndërkaq ajo sot mbrëma […]

Show Biz

Lajm i Zi prë t’gjith ne, Shkurte Fejza po vuan nga kjo sëm undje e ke qe dhe ja gjen dja e saj

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza periudhën e pandemisë po e kalon në fshatin e saj të lindjes, Mushtisht. Bilbili i muzikës popullore në një intervistë në emisionin “Pasdite” në RTV Dukagjini thotë se fshati ia ka lehtësuar këtë periudhë të vështirë për të gjithë. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON “Nga fiillimi i […]

Show Biz

Burri i nd,ërroi je te para pak dite, por sot gruaja e tij ndau lajmin edhe më të hi dhur

Para pak jave i është dhënë lamtumira e fundit aktorit Adem Mikullovci. Të pranishëm në cerominë mortore ishin familjarët e të ndjerit. Bashkëshortja e tij, Lumnije Mikullovci ka treguar për momentet e fundit të jetës së aktorit KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON Ka qenë sëmurë vitin e kaluar, por këtë vit ka qenë shumë mirë. […]

Show Biz

Violetë Kukaj shkon të rregullohet të frizeri, në këtë gjendje kanë përfunduar

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe,Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON Së fundi këngëtarja ka bërë një ndryshim në flokë, […]