Show Biz

Pas Albin Kurtit edhe ky person shume i njohur del me Covid Video

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, Khloe Kardashian,thuhet se është prekur me koronavirus.SHTYPE RE,LAMEN dhe shiko videon ekskluzive Në një klip të publikuar të mërkurën në kanalin YouTube, ajo shfaqet duke folur rreth kësaj me një zë të ngjirur. “Sapo zbulova se unë kam koronavirus”, thotë ylli televiziv. “Unë kam qenë duke qëndruar në […]

Show Biz

Harroi celularin në shtëpi, ajo i bën gjëmën pas zbulimit të mesazheve me të dashura(VIDEO)

Pakujdesia” e një të riu përfundoi në një skanim nga e dashura e tij në rrjetet sociale.Ai harroi telefonin celular në shtëpinë e saj dhe ajo zbuloi se po fliste me vajza të tjera.SHTYPE RE,LAMEN dhe shiko videon ekskluzive Vajza tha se kontrolloi rrjetet sociale dhe bisedat e partnerit të saj dhe gjeti mesazhe në […]

Show Biz

Arta Nitaj: ‘Unë në çdo IokaI kur hy në Kosovë, nuk paguaj asgjë,.’ – (VIDEO)

Modelja e njohur Arta Nitaj mbrem ka qenë e ftuar tek emisioni i Luana Vjollcës, Arta foli rreth jetës së saj private dhe pubIike, madje ajo tha se kudo që shkon brenda Kosoves nuk e fut asnjëherë dorën tek kuIeta.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive ‘Jo unë nuk paguaj asnjëherë, në cdo vend që shkoj […]

Show Biz

Berat Buzhala: Dhandrri im saher e nis fol për Islamin ‘Shuplak’ gojës i mshoj

Harmonia fetare në Kosovë është meritë e shumicës myslimane.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Ata që thonë se jam anti-islamist, shpifin ult.Dhëndri im është musliman kombi mbi të gjitha jemi shqiptar secili në besimin e tij duhet me e desht harmoninë fetare ka pas tendenca me kriju ndasi por kujtoj se nuk ja kanë arritur, […]

Show Biz

‘Bekim Qorri’ lë humorin, bëhet…(VIDEO)

Në video shihet se Astriti nuk është një profesionist në këtë drejtim, andaj mbante vetëm furçën e flokëve, ndërsa në ndihmë për tharësen i erdhi aktori Muhamed Arifi.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Para ekranit dhe në skenën e Teatrit, Astriti gjithmonë është i përkushtuar për paraqitjet e tij, sidomos stilin e flokëve, shkruan rtv21.tv. […]

Show Biz

Rrëfehet nusja nga Kosova: Kam një vit e martuar, por vazhdoj të jem e virgjër

Bashkëshortin ajo e njohu nga kushëriri i saj. Folën për një periudhë të gjatë, derisa ai erdhi nga Gjermania për t’i kërkuar dorën. Kështu, të bindur për dashurinë e tyre, ata u martuan pas pak muajsh.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Por, sot kjo nuse nga Dukagjini, edhe pse ka 1 vit e martuar, vazhdon […]

Show Biz

Ngjarje e rende ndodhi ne familjen e kengetarit te njohur Ramadan Krasniqi – Dani

Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë, shkruan “Kosovarja”. Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale, duke mos […]

Show Biz

Dhimbje: I ndërroi jetë personi më i afërt Gold Ag , ngushllime !

Reperi Arian Agushi, i njohur me nofkën Gold Ag është mjaftë i njohur në trojet shqiptare kryesisht për këngët e tij me motive patriotike. Ai prekë edhe tema të tjera që kanë të bëjnë me dashurinë e familjen, shkruan “Kosovarja”. Ndërkohë që aktiviteti i tij në rrjetet sociale është i madh, reperi sot ka ndarë […]

Show Biz

Ani pse 50 vjeçe, Violet Kukaj u nda nga burri dhe tregon se si biznesmeni Veseli ia mori zemrën

Ndonëse Violetë Kukaj ka mbushur të 50-tat. Kështu flasin të dhënat personale të këngëtares nga Tërsteniki i Drenasit Violeta Kukaj Retkoceri është këngëtare shumë e njohur.Ajo tanimë është zë i dë shmuar i skenës e muzikës popullore,SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive. Këngët e saj zakonisht i janë dedikuar historisë, dashurisë trímërísë duke mos lënë […]

Show Biz

Milioneri turk po e mban mirë Gentën, ja sa e bukur qenka bërë sonte këngëtarja (FOTO)

Nëpër rrjetet sociale Gentën po e shohim më të lumtur se kurrë më parë. Në disa pamje ajo shfaqet edhe me biznesmenin turk me të cilin ka filluar një lidhje dashurie. Por, sonte Genta na u shfaq e vetme dhe e rregulluar në çdo detaj mé póshté ndíqní fótót nga Genta. SHTYPE REKLAMEN dhe shiko […]