OP/ED

Fatos Klosi godet rende Agim Ramdanin dhe Anton Qunin , kjo sduhej te ndodhte VIDEO

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror thotë se me ish-pjesëtarët e UÇK-së arritën të merrenin vesh shumë shpejt. Fatos Klosi ka dhënë edhe këndvështrimin e tij për dallimin mes UÇK-së dhe krahut të FARKU-t. KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON “FARK-u kishte ardhur para UÇK-së në Shqipëri. Ajo ishte një ushtri e formuar nga qeveria e Bukoshit […]

OP/ED

Cmendet Visar Duriqi: Xhamit nuk jane për tu falur por për ti kryer punet e shejtanit aty..

Gazetari Visar Duriqi ka thënë në emisionin Pressing në T7 se ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë nuk ka qëllim fetar por politik. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Ai thotë se kjo është për të rritur ëndrrën e presidentit turk, Rexhep Erdogan, për një Perandori të re Osmane. :Kjo nuk është […]

OP/ED

Ramush ik nga jeta publike derisa nuk e ke bërë ndonjë skandal edhe më të madh!

Nëse është i vërtetë lajmi që po jepet nëpër portale se Ramushi (Haradinaj) ish i ashtuquajtur kryeministër i Kosovës dhe pretendent për të parin e vendit paska përdorur forcën ndaj të shoqes (Anitës) në stilin e Rambos, ai nuk meriton më post me përgjithësi politike! Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Dhe jo […]

OP/ED

Britania e Madhe sërish na del në ndihmë, ja sa milionë euro i ndan për Kosovën

Britani a e Madhe do të ndajë 2 milionë euro përkrahje shtesë për të ndihmuar popullin e Kosovës që të kthehet në normalitet. Këtë e ka bërë të ditur ambasadori britanik në Kosovës, Nicolas Abbott. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Ai ka thënë tutje se ky projekt do të implementohet nga Ekipi […]

OP/ED

“Unë kam urdhëruar të vritet Gani Geci”: Ish-agjenti i SHIK-ut publikon videon e Azem Sylës

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Policisë dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, ka publikuar një video të Azem Sylës derisa flet për Gani Gecin. Në këtë video, dëgjohet Syla të thotë se 99 apo 100% është i bindur se ka urdhëruar të vritet Gani Geci. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij […]

OP/ED

Vuçiç hap letrat për shkëmbimin e territoreve: Na e prishi Merkel!

Aleksandër Vuçiç ka sulmuar ashpër europianët, e në mënyrë indirekte dhe kancelaren gjermane Angela Merkel, pasi ka thënë se ka dashur që Serbia ta njohë Kosovën pa asnjë gjë në shkëmbim. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi Vuçiç e shprehu mllefin e tij në një gazetë gjermane, si për të dhënë mesazhin ndaj […]

OP/ED

LAJMI I FUNDIT: ​Erdogan Ka Një Mesazh Për Fuqitë E Mëdha

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan kundërshtoi ndërhyrjen e Shteteve të Bashkuara, Rusisë dhe Francës në konfliktin rreth Nagorno-Karabakut. Kjo pasi udhëheqësit e tre vendeve u bënë thirrje Armenisë dhe Azerbajxhanit që të vazhdojnë negociatat. Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi “Duke qenë se Shtetet e Bashkuara, Rusia dhe Franca e kanë lënë pas […]