Lajme

Lajm bomb, merret vendimi Vjosa Osmani Presidente e Kosoves… ‘Thaçi dergohet në..’

Nënkryetari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ka komentuar se si do jetë Kosova nëse aktakuza ndaj Hashim Thaçit konfirmohet dhe i njëjti jep dorëheqje, ashti si kishte premtuar. “Nuk kam asnjë fakt apo argument që aktakuza është konfirmuar. Unë e di që zoti Thaçi ka premtuar se do japë dorëheqje kur të konfirmohet aktakuza. Shtrohet pyetja: […]

Lajme

Isa Mustafa: “Me 250 euro e kalon mujin djali im edhe i teprojn, e ju po… ”

Lidhja Demokratike e Kosovës konsideron të panevojshme mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe e sheh të domosdoshme që Qeveria Hoti të përfundojë mandatin e saj qeverisës. Kryetari i LDK,se Isa Mustafa tha se familja e tij bejn një jetë modeste si çdo shtëpi në Kosovë, madje ai tha se biri i tij Besniki është shumë […]

Lajme

Lajm Tragjik , Vdes ky person i Njohur i LDK-së (VIDEO)

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka dërguar telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta të veprimtarit të LDK-së, Ukë Kalludra.Mustafa ka thënë se veprimtaria e tij do të mbetet e pa harrueshme për Degën e Klinës dhe LDK-në. Postimi i plotë: Me rastin e ndarjes nga jeta, të veprimtarit Ukë Kalludra, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa […]

Lajme

Parashikim i frikshëm ky dimër do të jetë ndryshe nga të tjerët, ja detaje

Shërbimi meteorologjik AccuWeather ka publikuar një parashikim të madh sezonal për Europën. Në fillim të parashikimit, ata shkruajnë se vendet në të gjithë Europën po përjetojnë një valë të re të koronavirusit, e cila nxiti kufizime të reja që hyjnë në fuqi vetëm disa javë para fillimit të dimrit.ot dëborë në të gjithë vendin Ja […]

Lajme

Sot më lindi djal pas 13 Vjet martes, kush më uron i dhasht Zoti gjithë të mirat

Mesazh nga kjo Nënë që sot pas 13 Vjet martes lindi djal kush i uron i dhasht Zoti të gjitha të mirat.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Sot pas 13 Vjet Martes më lindi djal kush më uron i dhasht Zoti të gjitha të miratO allah falja qdo njeriut kete sepse eshte ndjenja ma e […]

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Fejohet Nora Istrefi?!

Në përgjithësi këngëtarja nuk është nga ata persona që ekzaltohen shumë dhe karakteri i saj është për admirim.Ndarjen e konfirmoj Roberti, e Nora nuk e pa të udhës ti thotë as dy fjalë. SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Ajo, po e kalon në mënyrën e saj bujën e kësaj ngjarje, me të cilen opinioni […]

Lajme

Oh zot mu mshel dera e shpise, Kjo eshte vajza qe vdiq babai iu shtin ne dhe me kete qe tha! VIDEO

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur. Një vajzë tre vjeçe ka hu mbur j etën, pasi çatia e shtëpisë mo ri f lakë. Vajza e vogël ishte vetëm në shtëpi, në momentin që ka ndodhur ngjarja e rëndë.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Ata i njoftoi po licia se në shtëpinë e tyre kishte rënë […]

Lajme

Alarm: Njihuni me 6 skandalet e muajit që tronditën Kosovën!

Skandale këto që kanë të bëjnë dirëkt me politikanët e shtetit të Kosovës, po ashtu edhe me Qeverinë aktuale.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Nga tenderët me shifra milionëshe, para të vjedhura prej më shumë se dy milionë eurove, vjedhje të arkës prej 300 kg, e deri të burgosja e këshilltarëve për drogë.SHTYPE REKLAMEN dhe […]

Lajme

Lajm i rende na vjen nga Aeroporti Adem Jashari atje po ndodhe dicka e papritur

Në media sonte është raportuar rreth aterrimit të një aeroplani special nga Holanda në Aeroportin e Prishtinës. SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Mediat kanë dyshuar se ky aeroplan është i Gjykatës Speciale, madje për këtë kanë kontaktuar edhe me Zyrën e Prokurorit të Specializuar, për t’i pyetur rreth kësaj çështje, megjithatë zëdhënësi Christopher Bennet, […]

Lajme

Djali me fuqi ‘mbinatyrore’ zbulon diçka të frikshme: Njerëzimi di ende shumë pak!

Ky djalë rus pretendon se pak muaj pasi lindi nisi të fliste, teksa kur mbushi 2 vjeç, habiti mjekët dhe prindërit e tij me aftësinë për të shkruar, lexuar dhe vizatuar më mirë se një i rritur. SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Sot ai rikthehet me një pretendim akoma më të bujshëm. Tashme 20-vjeç, […]