Ballina

Zbulohen detaje shokuese per Fadil Syleviqin qe vdiq

Polici i Kosovës, Fadil Syleviqi i cili ishte dëshmitar i Gjykatës Speciale është gjetur i vdekur në mal gjatë ditës se premte. Po ashtu, emri i tij është i njohur sepse ka qenë pjesë e akuzave publike. Vëllezërit Ramadani dhe Kiqina, të dënuar për vrasjen e pesë anëtarëve të familjes Hajra në vitin 2001, e […]

Ballina

Zoti te vrafte o Albin Kurti , Deklarata shokuese VIDEO

Yll Hyseni, djali i koordinatorit shtetëror të Kosovës për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni, ka hedhur akuza të rënda drejt liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Hyseni, ka shkruar se Kurti është person i cili po manipulon me qytetarët. Përveç kësaj ai është lutur edhe për vdekjen e Albin Kurtit. Këto komente, ai i ka […]

Ballina

Mjekët ngrenë alarmin: Çfarë po ndodh me mushkërite e njerëzve që kanë kaluar virusin

Një ndër organet që prek koronavirusi dhe lë pasoja të rënda pacientët janë mushkëritë. Një kirurge ka zbuluar se mushkëritë e personave që kanë kaluar Covid-19 janë shumë herë më të dëmtuara se të atyre që janë duhanpirës.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Mjekja Brittany Bankehead-Kendall ka trajtuar mijëra pacientë që kur […]

Ballina

Fantastike/ Më në fund vjen lajmi i mirë nga Gjermania, Ja çfarë u shmang…(Foto)

Ekonomia e Gjermanisë është tkurrur për 5.0 për qind më 2020, çka përbën shifër më të vogël sesa është parashikuar, meqë masat e pashembullta qeveritare të ndihmës kanë ndihmuar në zvogëlimin e shokut të shkaktuar nga panddemia.Të dhënat e së enjtes tregojnë sesi krizza me pandemiinë është duke rritur dallimet brenda 19 vendeve anëtare që […]

Ballina

LËNGU I RASOJIT ME FUQI TË MËDHA SHËRUESE: E PABESUESHME !!

Në zonat më të thella të vendit qasja ndaj mjekësisë moderne ka qenë prej kohësh e kufizuar prej infrastrukturës dhe motit të egër. Në rrethana të tilla, njerëzit kanë shfrytëzuar të mirat e tokës për të marrë vlerat më të mira e për të mbrojtur shëndetin.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Lakra […]

Ballina

Isa Mustafa trondite me deklarate VIDEO

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se arsyeja se pse partia e tij inicioi mocion mosbesimi për rrëzimin e Qeverisë Kurti, ishte frika se Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të marrin m asa ndaj Kosovës, për shkak të ish-kryeministrit, Albin Kurti /K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ […]

Ballina

Arta Nitaj, “rrit temperaturat” me këtë paraqitje

Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Arta Nitaj, shpesh herë merr vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë me paraqitjet që i bën.Ajo është një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur nëpër rrjetet sociale.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Së fundmi ajo është paraqitur mjaft “e nxehtë” në llogarinë e saj në Instagram. Lehtë […]

Ballina

Kjo qe beri Enver Hoxhaj ne PDK kunder djalit te Deshmorit do iu shokoje

I biri i Ukshin Hotit, Andini, sikurse në zgjedhjet e kaluara, është lënë jashtë listës së kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike të Kosovës. Të njëjtin fat, ish-deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’së, sikurse në zgjedhjet e 6 tetorit, e ka përcjellë edhe në këto zgjedf nuk ka arritur që të marrë […]

Ballina

Leshohet bomba, Zbulohet kjo gje qe do iu shokoje per Rron Gjinovcin

Ditë më parë në T7, analisti i njohur, Rron Gjinovci i quajti të çmendur ose të poshtër atë që e kanë votuar Hashim Thaçin. “Kush e voton Hashim Thaçin ose është i çmendur ose i poshtër”, ishte shprehur Gjinovci,K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Megjithatë njëri nga votuesit e Hashim Thaçit po […]

Ballina

E tmerrshme , Serbia perseri para Kosoves, Lajm i hidhur vjen per qytetaret e Kosoves

Përderisa kanalet televizive serbe në Kosovë transmetohen me sinjal HD, një gjë e tillë nuk ndodh me kanalet televizive vendore. Kjo pasi për të shikuar ndonjë nga televizionet e Kosovës, qytetarët detyrohen të abonohen në njërin nga operatorët, për të marrë ndonjërën nga pakot digjitale.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Dështimi i […]