Uncategorized

Akuzat “bombë” të Gecit në drejtim të Thaçit dhe SHIK-ut: Tregon çfarë ‘zbuluan’ amerikanët dhe pse u burgos “Gjarpri” në Hagë

Veprimtari i LDK-së, Halil Geci ka kritikuar ish-presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin shqiptar Edi Ramën dhe një pjesë të LDK-së për siç shprehet ai, hapjen e dyerve Serbisë në Kosovë.Geci, për gazetën “Bota sot” është shprehur se, Kosova shpëtoi nga shfarosja serbe falë Amerikës dhe ushtrive që e përkrahën atë për të larguar Serbinë nga Kosova.“Po […]