Ballina

Pas arritjes së marrëveshjes Osmani-Kurti, vjen nje lajm i keq per Kurtin e Osmanin nga Llausha

Pak minuta më parë është zyrtarizuar koalicioni ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit.
Pas arritjes së kësaj marrëveshjeje ka reaguar ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci.
Geci shkruan në Facebook se: “Në këtë trend çfarë është tani Albin Kurti me than e han qeni sakicen krejt ata të LVV thojnë po”.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️

Reagimi i plotë:

Në këtë trend çfare është Albin Kurti me thanë “ qeni e han sakicen” krejt ata të LVV-së thojnë ‘Po’K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️