Ballina

Lajmi i Fundit: ‘Blero i futet politikes, ne cilen parti do aderoi?

Skemës programore të RTV Dukagjini, prej sonte, i është shtuar edhe një emision i ri – SHOW TIME me Blerta Veseli, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’. Këngëtari Blero ka qenë i ftuar i parë i këtij emisioni..K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️

Blero Muharremi është këngëtari që e hapi sonte emisionin ‘SHOW TIME’ me një intervistë ekskluzive ku ai zbulon shumë të pathëna nga jeta e tij.

Blero në këtë intervistë ka treguar se a e ka menduar ndonjëherë t’i futet politikes dhe cilat janë preferencat e tij politike..K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️