Ballina

Albin Kurti ia jep nje goditje te rende Enver Hoxhajt

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i ka thënë jo ofertës për debat televiziv të propozuar nga kandidati për kryeministër i PDK-së, Enver Hoxhaj.
Ai ka treguar edhe arsyen pse e refuzon këtë ofertë.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️

“Partitë e tjera po garojnë për vendin e dytë e as unë e as zonja presidente nuk kemi çka kërkojmë në atë garë”, ka thënë Kurti.

K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️