Ҫfarë ndodhi? Meritoni-Ilnisës: Riken e kam shoqe, ty të kam motër

author
0 minutes, 28 seconds Read

Mbrëmjen e djeshme, në programin “Big Brother Vip”, pas Prime Ilnisa dhe Meritoni, kanë diskutuar gjatë për xhelozitë kundrejt Rikes.
Por në momentin që ne mendonim se kishim çiftin e parë, Meritoni përmbysi gjithҫka.

Ai i ka thënë Ilnisës të ndalonte me atë xhelozi duke shtuar; “Riken e kam shoqe, ty të kam motër”!
Pra mos ndoshta Meritoni ka dashur të dalë kështu nga kjo marrëdhënie?
Afrimiteti i tyre nuk përkonte aspak me marrëdhënien motër-vëlla.

“>PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts