Lajmet

Shiko

Një tjetër shqiptarë humb jetën nga koronavirusi në Itali, bashkëshortja iu shtin ne dhe me fjalet per te

Një tjetër shqiptar ka humbur jetën si pasojë e koroanvirusit. Bëhet fjalë për emigrantin në Itali Adrian Hushën i cili nuk mundi t’i mbijetojë CoVid-19 që e infektoi. Lajmin e …