Termet i fuqishem ne kete qytet te Shqiptaris

Mbrëmë ka ndodhur një tërmet në qytetin e Vlorës.Shtype relamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Lëkundjet kanë qenë me intensiteti 3.4 të shkallës Rihter.

Ndërsa epiqendra ka qenë në detin Adriatik, 7 km larg Vlorës.Shtype relamen dhe shiko videon e ketij shkrimi