E papritur, Vetevendosje merr kete vendim qe duhet ta dini te gjithe

Që nga kjo e hënë, ish-zëdhënësi i Qeverisë Kurti, Përparim Kryeziu ka marrë detyrën e re përsëri si zëdhënës, por tashmë në partinë prej nga vjen, Lëvizjen Vetëvendosje.Shtype relamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikatë për medie nga Lëvizja Vetëvendosje, ku është shkruar edhe një biografi e shkurtë e Kryeziut.

Sipas komunikatës, Kryeziu ka diplomuar me nderime të larta nga Universiteti i Ri i Lisbonës (Universidade NOVA de Lisboa), ku ka studiuar Sociologji Ekonomike dhe e Organizatës.Shtype relamen dhe shiko videon e ketij shkrimi