Albin Kurti jep lajmin e madh per Vetevendosjen , URIME

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka bërë të ditur se partisë së tij i janë bashkuar edhe 12 mjekë gjatë ditës së sotme.Shtype relamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Kurti njoftoi përmes një postimi në Facebook, se të gjithë këta mjekë janë nga Komuna e Pejës, ndërsa publikoi edhe emrat e tyre.Shtype relamen dhe shiko videon e ketij shkrimi