I niesta: Kam synim të vazhdojë të luajë

Iniesta: Kam synim të vazhdojë të luajëIsh kapiteni i Barcelonë-s, Andres Iniesta insiston se nuk ka plan të pensionohet dhe ndihet i motivuar për t’iu rikthyer futbollit.Mesfushori momentalisht është me klubin japonez, Vissel Kobe dhe me përformancat e larta kanë bërë që Barcelona të provoi ta transferojë në afatin e janarit