Muhamet Sejdiu tregon për sfidat, deri në ‘mposhtjen’ e koronavirusit!

Muhamet Sejdiu është njëri nga këngëtarët e parë, që në Kosovë ka rezultuar pozitiv me coronavirus.Në bazë të testeve të sotshme, Sejdiu bashkë me bashkëshorten kanë rezultuar negativë, që do të thotë se janë shëruar nga coronavirusi..Shtype relamen per te pare vidjeon eksklzuive vetem per ju!

Sejdiu në RTV Dukagjini, thotë se nesër në ora 11:00 do të lirohet nga Klinika Infektive.Sejdiu thotë se dy ditë i ka pasur më të vështira ndërsa tjerat i ka kaluar më lehtë.“Kisha lodhje shumë dhe probleme me frymëmarrje. Kam marrë edhe oksigjen por jo për shumë kohë”..Shtype relamen per te pare vidjeon eksklzuive vetem per ju!