Mposhti kancerin por jo COVID-19, nëna e 6 fëmijëve ndërron jetë pa u thënë “lamtumirë”

Koronavirusi, COVID-19 po merr mijëra jetë në ditë në të gjithë botën. SHBA tashmë është vendi më i prekur nga virusi i ri ku deri tani nurmërohen 164,266 të infektuar dhe 3 170 të vdekur.Mes viktimave është dhe një nënë beqare, e gjashtë fëmijëve, e cila kishte mposhtur më para kancerin e gjirit..Shtype relamen per te pare vidjeon eksklzuive vetem per ju!

Sundee Rutter, 42 vjeç, një e mbijetuar nga kanceri i gjirit nga Snohomish County, Washington State, vdiq në 16 mars pasi u infektua me COVID-19..Shtype relamen per te pare vidjeon eksklzuive vetem per ju!

Fillimisht, më 13 mars për të u dyshua se kishte grip sezonal dhe u rikthye në shtëpi, por vetëm 3 ditë më vonë gjendja e saj u përkeqësua ndjeshëm..Shtype relamen per te pare vidjeon eksklzuive vetem per ju!