Maqedoni / Edhe 24 persona me koronavirus, numri total shkon në 201

Maqedoni / Edhe 24 persona me koronavirus, numri total shkon në 201.Shtype relamen per te pare videon eksklzuive vetem per ju!

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se edhe 24 persona kanë rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, me çka numri total i të infektuarve në Maqedoninsë e Veriut shkon në 201, shkruan Gazeta Express..Shtype relamen per te pare videon eksklzuive vetem per ju!

Sipas rajoneve, të infektuarit janë nga Shkupi (15), Kumanova (4), Dibra (2), Ohri (1), Shtip (1) dhe Tetova (1).

Më shumë detaje priten nga ministri në konferencën e zakonshme për media./GazetaExpress.