Lajm shokues vjen per LDK-ne

E ende pa u bërë 24 orë nga rrëzimi i qeverisë, shumë votues të LDK-së u deklaruan se tani ndihen të turpëruar se votuan për LDK-në. Ata e gjejnë vetën me të drejtë te Vjosa Osmani që ishte kandidate për kryeministre, por, edhe Vjosa edhe qytetarët që e votuan LDK-në, u mashtruan nga klasa e vjetër në krye me Isa Mustafën e Agim Veliun, e edhe disa mbeturina nga jashtë. .Shtype relamen per te pare videon eksklzuive vetem per ju!

Ata shkelën me dy këmbë politikën rugoviane, politikë ajo që nuk ia ktheu shpinën asnjëherë qytetarëve të Kosovës.

Albinin nuk e rrëzuat. Ju e tërhoqët atë prapa si shtizën në hark, mirëpo herët a vonë ajo do të niset sërish para, me një popull që e përkrah maksimalisht atë. Kur jemi te qytetarët, të themi të drejtën, ata që e votojnë LDK-në duken tash si budallenj dhe të paditur e shkurtpamës..Shtype relamen per te pare videon eksklzuive vetem per ju!