Të gjithë në Kosovë e festuan, por ja ku e dërgoj gruan Albatriti për Shën Valentin

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private.Çifti janë gjithmonë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.Sot, ata kanë publikuar disa imazhe ku tregojnë se kanë shkuar ta festojnë Shën Valentinin në Gjermani.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *