Roberti befason të gjithë, tregon se me kë e festoj dje Shën Valentinin

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Sonte përmes një postimi ai ka treguar se për Shën Valentin do të jetë në .EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *