‘Çmenduria’ e Bleros – Ja çka i bleu dje Afronës për Shën Valentin

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Sot për Shën Valentin Blero i ka bërë Afronës një dhuratë shumë të bukur..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *