Burri milioner, shikoni çfarë dhurate i ka bërë Adelinës pë Shën Valentin

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze.Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *