Fjolla Morina: “Në klipin e radhës kam me u deshë krejt” Përinati të…

E ftuar në kuadër të emisionit të mëngjesit në T7, këngëtarja Fjolla Morina shpalosi shumëçka nga jeta e saj në rubrikën “Kafja Express”, shkruan Gazeta Express.E pyetur rreth guximit në veshje, klipe e performanca, Fjolla foli rreth komenteve rreth dukjes së saj duke thënë se në klipin e radhës do dalë krejtësisht e zhveshur.Morina njihet për stilin e saj ndryshe në dukje dhe në deklarata, e që as kësaj radhë nuk nguroj të jap shumë prej tyre shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni vidjeon.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *