Albin Kurti çuditë të gjithë me vendimin që mori

Zëvendëskryeministri Haki Abazi ka prezantuar aktivitetet që janë planifikuar për ditën e pavarësisë, raporton Gazeta Express. Abazi ka bërë të ditur se fillimisht vendosin kurora lulesh te kompleksi memorial “Adem Jashari”, te va rri i ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe Adem Demaçi. Në këtë përvjetor të pavarësisë, kryeministri Albin Kurti do të shkojë për herë të parë për homazhe te va rri i ish-presidentit Rugova.Ai ka thënë se pastaj te kazerma e FSK-së do të marrin pjesë me kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentarja Vjosa OsmaniEKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *