A është kjo Vajza prishtinase ma e bukur qe keni parë deri me tani

Në vazhdën e mbrëmjeve të maturës kanë dalë në pah bukuritë edhe format mbreslënëse të shumë vajzave. Ndër to është konsideruar edhe Liridona Selmani njëra nga maturantet e Prishtinës e cila rrëmbeu vëmendjen në maturë, shkruan lajmi.netSharmi i saj dhe linjat trupore, sidomos gjoksi kanë marrë komplet vëmendjen atë natë. Në vazhdim ju sjellim disa fotografi ku mund t’i shihni detajet e thjeshta por shumë seksi që Dona ka zgjedhur për këtë natë të.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *