“19 herë e martuar, thotë jam e virgj”, burri i bën të papriturën gruas në mes të emisionit (Video)

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur sot në studion e “Me zemër të hapur” në News24, ku burri ka braktisur gruan në mes të emisionit.Kjo ndodhi sot, ku Faik Çekrezi u përball me ish-gruan e tij Lirie Doskun, të cilën e kishte akuzuar për braktisje, por jo vetëm kaq.Ndryshe nga deklaratat e 65 vjeçarit 1 ditë me parë, gruaja e tij, Liria ka sjellë sot një dëshmi të rëndë, ku e akuzonte ish-burrin se e kishte përdh dhe në sy të fëmijëve për 10 vite me radhë .EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *