Ish-komandanti i Koshares i zbulon kushtet e Amerikës për Albin Kurtin dhe Isa Mustafën

Më 6 janar janë mbushur tre muaj prej se janë mbajtur zgjedhjet nacionale në Kosovë, dhe edhe me tej nuk ka një marrëveshje ndërmjet partive për të themeluar Qeverinë e re. Vetëvendosje e LDK s’janë pajtuar ende për ndarjen e pozitave.

Ish-komandanti i Batalionit I të Brigadës “Agim Ramadani”, Hisen Berisha, ka folur lidhur me bisedimet në të cilën janë duke kaluar dy partitë fituese të zgjedhjeve të 6 tetorit.Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *