Të Rmeti Tm Erron “Live” Prezantuesen Në Studion E Lajmeve (VIDEO)

Një të rmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në Detin Adriatik tr onditi ditën e sotme Shqipërinë. Mësohet se tër meti ka shkaktuar persona të lën duar dhe dëme materiale në disa qytetet të vendit.Tërmeti i fuqishëm u ndihe dhe në Tiranë, duke bërë që qytetarët të dalin jashtë banesave.Ndërkohë, gjatë lëkundjeve të tër metit gazetarja e një televizioni ka kaluar momente fr ike teksa ishte “Live” duke…Për më shumë ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa.Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *