Pub likoohet vidjeo, Blerona Zeqiri kappet Maat me këtë person duke u… (VIDEO)

Aktivitete e saj në Instagram i përcjellin mijëra ndjekës. E sot, moderatorja ka ndarë me publikun një storie shumë të këndshme. Blerona shfaqet me mbesën e saj, teksa nuk kursen puthjet për të.Kaq shumë e don e tregon edhe ajo.Mirepo nuk ka qen i vonshem edhe reagimi i fansave , te cilat shperndan nje video dhe disa foto te saj duke u puthur me vip kengetarin e njohur shqiptar.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *