LAJMI FUNDIT:VV-ja vjen me ofertën më të re ndaj LDK-së

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ia ka dërguar mbrëmë vonë ofertën e fundit kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa

Në këtë ofertë të cilën e ka siguruar Insajderi, Kurti ka propozuar rritjen e numrit të ministrive nga 12 në 14. Kësisoj, LDK-ja do të ketë gjashtë ministri, LV-ja pesë, derisa minoritetet tri ministri.Oferta nga Kurti te Mustafa ka shkuar të hënën rreth orës 22:00.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Në këtë ofertë janë detajuar të gjitha pozitat që do të mbante secili subjekt..PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *