Shqiptari nga Korça martohet me 12 vjeçaren – “Pse beqar do rrimë ne? Edhe unë dua qe te kënaqi pak”

Pak ditë pasi “Pasdite në Top Channel” solli his,torinë e një 12-vjeçareje nga fshati Polis Sheh i Librazhdit, që ishte fejuar nga prindërit, kësaj here emisioni ka mundur të sjellë versionin e dhëndrit.

Alfred Karaj, 24-vjeçari nga fshati Kaliveç i Gramshit pranon të flasë. Në një intervistë për “Pasdite në Top Channel”, ai tregon sesi e ka njohur të miturën shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni vidjeon.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *