Nuk mund ta besoni se çka e ka Robert Berisha kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinaj

Robert Berisha është një nga këngëtarët që ka uruar kryeministrin rash në dorëheqje, Ramush Haradinaj për postin kur mori. Ai ka hedhur një foto të Ramushit ku shihet i veshur me uniformën e UÇK-së dhe kësaj fotoje ia ka lënë një shkrim ku zbuloi diçka interesante. Roberti dhe Ramushi janë fqinjë.

“Urime kojshi trego vetën e ndihmoje ket popull e ket ven te shkretë #ramushharadinaj” janë fjalët e tij shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni vidjeon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *