Publikohen fotot, kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut (FOTO)

Sabri Fejzullahu është ndër këngëtaret me të njohur në trojet shqiptare.
Është legjendë e muzikës, këngëtar i pa zëvendësueshëm në skenën muzikore shqiptare.Karizmatik edhe sot e kësaj dite, ani pse në të 70-tat e tij. Sabri Fezjullahu ka treguar që është njeri i kohës, artist qe nuk skadon.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *