Paralajmëron Tahirsylaj: Nga kjo ditë i ftohti ekstrem kaplon Kosovën

Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë.

Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për “Gazeta Blic” ka treguar se si do të vijojnë të jenë temperaturat përgjatë këtij muaji mbi vendin tonë..Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *