Gani Geci ia zbulon ‘top-sekretin’ Isa Mustafës: Ai njeri ish shumë….!

Ish-anëtari i LDK’së, Gani Geci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se Isa Mustafa është njeriu më i mençur në Lidhjen Demokratike të Kosovës. “Isa Mustafa është më i mençuri në LDK. Ai po i fshike të gjithë”, ka thënë Geci.
“Unë prej fillimit kam qenë kundër tij, por e kam parë me sytë e mi. Ai po i fshike të gjithë. Me lojën dhe kalkulimet e tij politike ka 50 vite që është në pushtet .Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *