Ekskluzive

Lexo tjera

Lajmi i Fundit vjen nga Rusia , atje Putinit sapo i ndodhi kjo!

Rusët duket se i kanë hapur rrugën Vladimir Putinit të qëndrojë në pushtet deri në vitin 2036 duke votuar në shumicë dërrmuese për një paketë ndryshimesh kushtetuese të cilat gjithashtu …

OP/ED

Lexo tjera

Armend Zemaj jep superlajmin e kesaj dite per Kosoven

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka mohuar se në Klinikën Infektive nuk ka vend për pacientët me koronavirus. Sipas tij, situata me koronavirusin është nën kontroll.Shtype relamen dhe shiko videon …